Nedostatočne osvetlený prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Lucia Lieskovska 20. novembra 2018

Na Roľníckej ulici pred zdravotným strediskom je nedostatočne osvetlený prechod pre chodcov. Vo večerných hodinách sú chodci slabo viditeľní a šoféri ich vidia na poslednú chvíľu.
Žiada sa funkčné (bodové?) osvetlenie, ktoré urobí dané miesto bezpečnejším pre chodcov aj vodičov.
ďakujem.

21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánizáciami mimo úradu, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
sekretariát MU Vajnory
12. december 2018

Floralys

na tej istej zastavke v smere do chorvatskeho grobu chyba roky pristresok pre cakajucich na autobus. je mozne doplnit vhodny a pekny pristresok?
12. december 2018

Martin Bak

Po mnohorocnom a zial zbytocnom tahani sa po sudoch s majitelom prilahleho pozemku ktore blokuje akukolvek realizaciu zlepsenia priechodu vratane semaforov by kompetentni mohli pristupit k hladaniu alternativnych rieseni, napr umiestnenim priechodu a semaforov do krizovatky s Uhliskou ul. a zaroven posunutim jestvujuceho priechodu o par metrov dalej smerom do centra obce. Tym by bol cely priestor obsluzeny dvoma priechodmi z oboch stran, jednym so svetlami a druhym bez.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania