Smolenická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
migel001 15. decembra 2018

V krikoch pri zastavke MHD na Smolenickej 14 je dlhodobo velke mnozstvo smetia. Prosime o urychlene upratanie a pravidelnu starostlivost.

19. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, čistenie verejného priestranstva na Smolenickej ulici, sme odstúpili na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

MČ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania