Nadjazd do Vajnor-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Martin Bak 30. decembra 2018

Dobrý deň, na zastávku Vajnory-nadjazd v smere z Vajnôr je potrebné osadiť smetný kôš, inak odpad končí tak ako vidno na fotografii na úbočí nadjazdu a pod ním. Priestor pod nadjazdom je zároveň potrebné upratať od množstva odpadu a lokalitu monitorovať.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.