Príjazdná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Martin Bak 30. decembra 2018

Dobrý deň
Celé okolie konečnej autobusov pri ŽST Vajnory je značne znečistené množstvom odpadu, najmä plastového. Bolo by dobré umiestniť v tejto lokalite kontajnery na separovaný odpad aby ľudia nehádzali odpadky na zem, ale do smetných nádob.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin Bak,
Podnet bol odstránený, pracovníci hospodárskej správy odpad ešte pred snehovou nádielkou v priebeho minulého týždňa vyzbierali a prešli aj celú Príjazdnú ulicu smerom na Rendez. Okrem uvedeného odpadu odviezli aj ďalší , ktorý sa nachádzal pri kríkoch za nadjazdom.



Bc. Ivan Görcs
vedúci referátu hospodárskej správy

09. január 2019

Martin Bak

Vyčistenie priestoru bolo určite potrebné, ďakujem že ste to zabezpečili, nerieši to však podstatu problému, a to predchádzanie opakovanému znečisťovaniu tejto lokality. Prosím ešte o Vaše stanovisko k návrhu umiestnenia kontajnerov na separovaný odpad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania