Brančská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Riso 04. januára 2019

Nesvieti osvetlenie na celej slepej ulici Brancska BA 5

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania