Železničná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Dobrý deň, na Železničnej ulici vo Vrakuni je z oboch smerov obrovský výtlk, autá tam musia spomaliť (ako spomalovač dobré) a opatrne prejsť, aby tam nenechali podvozok. Fotka je z Google Maps z roku 2012 a odvtedy sa to v ničom nezlepšilo, skôr naopak, je to ešte horšie. Bolo by možné tento úsek opraviť? Ďakujem.

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
20. február 2019

jakub

Dobrý deň, čo sa prosím vás na danom probléme mesiac preveruje? Jamy sa tým samé nezlepšia, akurát o kúsok ďalej, na križovatke s Uzbeckou, Hradskou a Vrakúnskou sa zhoršila ďalšia diera na Železničnej, ktorá už teraz ohrozuje nápravy áut.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania