Strečnianska-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Tento poklop je takto pootvorený popri ZS Strečnianska a je len otázkou času kedy sa stane tragédia, ak sa to neuzatvorí... chodia tadiaľ aj maloleté deti k lekárom.

11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za váš podnet. Kanalizácia vrátane kanalizačných poklopov nepatrí do správy Mestskej časti Bratislava - Petržalka. Z dôvodu bezpečnosti obyvateľov sme však upovedomili Miestny podnik verejnoprospešných služieb, ktorý vykoná nápravu - zakrytie. Kontaktovali sme aj správcu kanalizácie, ktorým je Bratislavská vodárenská spoločnosť, aby chýbajúci poklop nahradili.

Miestny úrad Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania