Prehrdzavele zabradlie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. októbra 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Totalne zdevastovane prehrdzavele prehnite zabradlie na Tomasikovej pri odbocke na Maximiliana Hella.

22. október 2013

Miro

Prosim o opravu ulice jedna sa o ulicu Tomasikova.
16. december 2016

Ružinov - Prievoz

googlemaps júl/2014 vyriešené
18. február 2020

Matus

na vyššie uvedenej fotke. Google maps, sa jedná o iné zábradlie a navyše je to z roku 2014, ale zábradlie už aj toto predmetné zábradlie bolo natreté

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania