Košická-Cesty a chodníky-cesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Košická ulica je v dezolátnom stave. Velky pocet vytlkov a stojaca voda na okrajoch cesty.

18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že oprava výtlkov je zaradená v pláne opráv.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. máj 2019

Anonymný užívateľ

A opačná strana Košickej to isté!
20. jún 2019

Robo

Košická -cesta-výtlk

Po nedavnej oprave je prepadnuta vozovka pri odbocovani z Kosickej na Dulovo nam.Prosim o urgentne riesenie.
20. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontaktovali sme oddelenie správy komunikácií o stave na tomto úseku. Keď dostaneme odpoveď budeme vás informovať.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania