Lenardova-Dopravné značenie-priechod pre chodcod-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Z jednej časti neosvetlený prechod + nevhodne zvolená teplá biela - v zahraničí sa používa veľmi studená biela pre lepší kontrast.

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. september 2019

Matej

Jedna strana stále nesvieti smerom k vozovke (smer od Incheby).
14. apríl 2020

Matej

Niečo nové vo veci, samospráva?
27. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania