Mlynské nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 27. januára 2019

Dobrý deň,
Na ulici Mlynskej nivy pri Doprastave sa nachádza na burany odstavený vrak bez ŠPZ prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 18.2.2019 vylepená výzva na odstránenie vozidla do 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, avšak podľa fotografie je zložité určiť, o akú značku vozidla ide. Pokiaľ je to Nissan, na ten bola výzva o odstránenie vozidla do 60 dní vylepená ešte 31.1.2019.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Výzva na odstránenie už uplynula a auto sa stále nachádza na svojom mieste prosím o zadanie na odťah oprávnenej spoločnosti.
Ďakujem
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo je už mesiac vypísaná objednávka na jeho odstránenie na určené parkovisko, ale bohužiaľ vždy je zablokované parkujúcimi vozidlami a nie je možné ho naložiť.
Prosíme Vás o strpenie, vozidlo na mieste určite neostane.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobry deň,
Dané vozidlo je stále na svojom mieste prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem
23. apríl 2019

Andrej

Vazeny Magistrat. Skuste prist cez vikend alebo niekedy k veceru ked pracujuci odidu domov. Parkovisko je prazdne a ostavaju tam stat len tie 2 vraky.
Vid uverejnene fotografie.
25. apríl 2019

Andrej

oba vraky dnes zmizli.
dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania