Mlynské luhy-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Katarina 10. februára 2019

Výtlky na ceste Mlynské luhy pred odbockou na ulicu Na Piesku pod nadjazdom

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

keďže cesta nie je v správe mestskej časti, aktívni obyvatelia Ružinova zatiaľ provizórne opravili tieto výtlky.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.