Kadnárova-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Lucia Kočtúchová 11. februára 2019

Dobrý deň, dnes o 17h len málo chýbalo a môj 3 ročný syn by spadol do hlbokého kanála pri chodníku, ktorý bol prekrytý iba dvoma doskami. Momentálne zostal úplne otvoreny a blízko neho je ďalší prekrytý iba doskou. Mohlo to mať fatálne následky. Prosím o okamžité zakrytie kanálov. Je to veľmi nebezpečné, hlavne pre malé deti. Je to v blízkosti obytného objektu Hroznový sad 1 a 2 na Kadnarovej ulici.

Ďakujem

12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Pracovník vyrazil do terénu spomínaný poklop okamžite dočasne zakryl a preveríme zo strany BVS ochotu zabezpečiť oba poklopy. Prípadne ich trvalo zabezpečíme z našej strany.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.