Pekná cesta-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 21. februára 2019

Oranisko po niekoľko mesačnej rozkopavke pri zastávke Pekná cesta aj plánujú nejak zkultúrniť? Vyzerá totiž otrasne, nie je vôbec zarovnané a zvalcované a stále sa prepadá.

22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyzveme majiteľa pozemku, ktorým je Ordinariát ozbrojených síl a ozbrojených zborov SR, aby využil priaznivé poveternostné podmienky na revitalizáciu tohto dôležitého verejného priestranstva.

S pozdravom

MÚ – Rača
13. jún 2019

Martin U

Pozemok sa v celku popravil a zarástol. Myslím že týmto vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania