Radlinského-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 03. marca 2019

Daňový úrad na Radlinského ulici je počmáraný.

14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Na uvedený podnet, týkajúci sa znehodnotenia fasády našej budovy na Radlinského ul. grafitmi, Vám zasielame nasledovné vyjadrenie:

Finančné riaditeľstvo SR má v správe cca 150 objektov. O stave fasády na Radlinského ul. znehodnotenej grafitmi vieme. Naposledy sme grafiti zo stien fasády odstraňovali v roku 2014. Znehodnocovanie fasády objektov v správe FR SR grafitmi zaznamenávame aj v iných mestách. S prihliadnutím na schválený rozpočet, určený na opravy a údržbu našich objektov, zabezpečujeme ich postupné odstraňovanie.

S pozdravom,
Margita Vaňová
Finančné riaditeľstvo SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania