Alstrova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Záber parkovacieho miesta kontajnerom.

08. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Podobne ako v prípade kontajnera tejto spoločnosti na Vrbenského ulici ich budeme kontaktovať s novou lokalitou pre umiestnenie kontajnera.

S pozdravom

MÚ – Rača
19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontajner bol premiestnený na nové miesto.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.