Kutuzovova - chýbajúce odpadkové koše

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Juraj Varga 10. apríla 2019

...Kutuzovova ulica je pomerne dlhá a nachádza sa na nej pomerne často veľa odpadkov na zemi či zámerne pohodených na zem alebo odfúknutých vetrom z velkokapacitných kontajnerov ...drobný odpad krátka nie je kam odhodiť aj keď ho iniciatívne zdvihnete zo zeme... malé smetné nádoby by to mohli vyriešiť preto sa môj podnet týka celej ulice a nie konkrétneho miesta

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
11. apríl 2019

Floralys

bolo by vhodne ak by ale mesto zaroven osadzalo rovnake smatne kose v celej mestskej casti. ak sa neda vzdy rovnake tak aspon niekolko druhov rovnakych. tie stare samozrejme vyhodit. tiez nezabudajte nakupovat kose s castou na cigaretove ohorky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania