Kremencová-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Silvia Vilhanová 13. apríla 2019

Na ulici Kremencová v Devínskej Novej Vsi dlhodobo chýba chodník, či už na ľavej alebo pravej strane cesty. Je dosť nepríjemné a aj nebezpečné uhýbať pred idúcim autom z Mečíkovej ulice. Keďže mnohí ľudia parkujú svojimi autami pred domom, človek častokrát ani nemá kam uhnúť. Ulica je jednosmerná, autá chodia len z Mečíkovej ulice. Preto by sme prijali, keby aspoň na jednej strane cesty bol vybudovaný súvislý chodník po celej dĺžke ulice (pred niektorými domami totiž spevnené plochy už sú).

18. máj 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

bola by som rada, keby sa samospráva vyjadrila k tejto problematike. Áut pribúda a bezpečnosť na tejto ulici sa nezvyšuje, skôr je nižšia.

Ďakujem,

Silvia Vilhanová
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
danú problematiku evidujeme a zaradíme do Plánu navrhovaných opráv na obdobie rokov 2020-2023.
Kto? oddelenie dopravy, výstavby a životného prostredia
Kedy? v závislosti od schválenia Plánu opráv na obdobie rokov 2020-2023

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
23. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujeme.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania