Chýbajúci bezbariérový priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

prosím o doplnenie "zebry" a bezbariérových nájazdov, ideálne v úrovni chodníka (spomalovací prah pre autá)

12. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s vybudovaním úrovňového priechodu a teda stavebného spomaľovacieho prahu súhlasíme, je to veľmi vhodný spôsob „upozornenia“ vodiča na to, že vchádza do zóny s obmedzenou maximálnou rýchlosťou a zároveň by tu bol zriadený riadny priechod, ktorý sem určite patrí. Nevieme však s istotou povedať, kedy by sme ho mohli vybudovať, pretože v zásobníku a pláne investícií v oblasti správy komunikácií je množstvo ďalších podobných návrhov a to aj podnetov od obyvateľov, takže nie je možné záväzne potvrdiť, kedy by mohol byť vybudovaný práve tento prechod.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
15. júl 2014

Michal Haman

Podnet je zatiaľ neriešený.
04. september 2019

Martin Uváček

Za takmer 6 rokov sa nič nevyriešilo!!! Žiadny priechod, žiadna bezbariérovosť.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
06. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
26. február 2020

Martin Uváček

Nič sa nedeje
08. september 2020

Martin Uváček

Neriešené.
10. september 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania