Poškodené schodisko na Kempelenovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Uvoľnená dlažba, pri stúpnutí hrozí pád.

27. máj 2019

Roman Mihalik

Prosím preposlať samospráve, ďakujem
01. júl 2019

Roman Mihalik

Prosím preposlať samospráve, ďakujem
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Schodisko s dlažobnými kockami prekontrolujeme, uvoľnenú dlažbu necháme zafixovať.

S pozdravom
Kto? Opravu bude riešiť oddelenie dopravy a životného prostredia
Kedy? 3 štvrťrok 2019

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
08. január 2020

Roman Mihalik

Tretí štvrťrok je preč, rovnako aj dlažba je preč. Prečo ste to nedali opraviť v deklarovanom termíne? Kedy to bude opravené?
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vašim podnetom sa zaoberáme.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie dopravy, životného prostredia a územného plánovania
referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania