Rozbitý chodník - Semianova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 22. decembra 2013

Rozbitý povrch po takmer celej dĺžke chodníka na Semianovej - platí pre ľavý i pravý chodník. Poprosím opraviť. Ďakujem.

18. júl 2014

Matej Šebej

Spolu s miestnymi sme si chodník opravili.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania