Chýbajúci smetný kôš na Vajnorskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Matej Šebej 27. decembra 2013

Prosím o inštalovanie normálneho smetného koša namiesto tohoto hnusu. Ďakujem.

10. február 2014

Matúš

Predmetné plastové smetné koše bohužial nedokážu odolať vandalizmu občanov. Nedávno boli rovnaké plastové kośe osadené na Zámockej ulici, vydržali tam týždeň. Na tie plechové mesto nemá peniaze a tieto plastové sú po prvom víkende zdevastované. Je to smutné ale je to o ľudoch.
17. február 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií, ktoré v prípade vyčlenenia dostatočného množstva finančných prostriedkov s rozpočtu zabezpečí osadenie nových smetných košov.



Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
hl. mesta SR Bratisl
08. marec 2019

Martin U

Kôš tam už bol osadený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania