Vrak - parkovisko Na Revíne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 28. decembra 2013

Prosím o odstránenie vraku, ktorý zaberá miesto na parkovisku na ulici Na Revíne. Ďakujem.

18. február 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Na Obvodný úrad sme zaslali žiadosť o vyradenie z premávky na cestných komunikáciách. Úrad nariadil majiteľovi vykonanie STK.

Marek Tettinger, hovorca BANM
19. február 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
Okresný úrad nás informoval, že zastavili konanie, pretože majiteľ predložil dokument potvrdzujúci, že automobil mu ukradli, teda už na mieste nie je.
S pozdravom

Marek Tettinger, hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania