Dolnozemská - zle viditeľná značka na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Nýdr 19. mája 2019

Prosím o opätovnú opravu zmätočného dopravného značenia. Po oprave Dolnozemskej tu urobili plnú čiaru namiesto prerušovanej. Bolo to riešené a firma musela na čare premaľovať čirnou prerušenia. Žiaľ čierna farba sa zjazdila a už je vidieť opäž len plnú čiaru. Ide o dôležité odbočenie k nemocnici. Potrebné nahriať termoplast a oškrábať ho na mieste prerušenia.

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania