Trnavské mýto-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 20. mája 2019

Nedokončená, neopravená dlažba na Trnavskom mýte. prosím o opravu.
Krásna vizitka mesta pri vrcholiacich MS v hokeji, ďakujeme, pán Vallo. "Plán Bratislava" v praxi.

20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
24. máj 2019

Peter Oravec

Dobrý deň,
odporúčam p. Vallovi a jeho tímu, menovite p. Košťálovi, na čítanie, aj s diskusiou:
https://pedrooravec.blog.sme.sk/c/509311/len-tak-som-sa-presiel.html
05. september 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
07. január 2020

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet bol opakovane zaslaný na vyjadrenie súkromnému majiteľovi. Čakáme na vyjadrenie.

Kancelária starostu
14. apríl 2020

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
25. apríl 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý rok ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania