Radlinského-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 24. mája 2019

Zdevastovaný trávnik vrátane rozbitých obrubníkov na rohu Radlinského a Vazovovej. prosím o opravu a údržbu (vrátane rozbitých obrubníkov okolo trávnatej plochy).

24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
trávnatú plochu sme zaradili do zoznamu na revitalizáciu.

S pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nič neignorujeme. Na ploche plánujeme vysadiť živý plot a kvitnúce trvalky.

S pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta
13. január 2020

Peter Oravec

Vážená samospráva, nielenže ignorujete, ale ani podnet nečítate, pretože keby ste čítali text podnetu, tak by ste vedeli, že podnet nie je len o zanedbanej trávnatej ploche, ale aj o rozbitých obrubníkoch okolo nej. Keby ste sa tam išli pozrieť, nebodaj, tak by ste vedeli, že je to aj kvôli absudrnému riešeniu celého územia, ktoré je potrebné upraviť, aby mali chodci kade chodiť smerom na Vazovovu. Inak ten vás plánovaný živý plot a kvitnúce trvalky budú do dvoch hodín ušlapané chodcami. Ale načo to tu píšem, však vy všetko viete a nič neignorujete.
13. január 2020

Peter Oravec

Prosím admina OPS o preposlanie samospráve.
03. marec 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo rok ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania