M. Curie Sklodowskej-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Miro 12. júna 2019

Prosim o vytvorenie priechodu pre chodcov medzi M.C.Sklodowskej 11 a Ovsistskym namestim. Denne tam prechadza velmi vela ludi, deti cez cestu a pre zaparkovane vozidla je tam velmi zly vyhlad na cestu.
Zaroven by tam bolo vhodne osadit spomalovace, kvoli vodicom nedodrziavajucim rychlost v zone.

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
13. jún 2019

Palo

pridam sa, prosim rieste aj ten druhy dlhodobo ziadany prechod pre chodcov aby deti mohli prechadzat bezpecne dalej pri skolke smerom do skoly !!! dakujeme
13. jún 2019

Palo

Prikladam foto pozadovaneho prechodu vedla materskej skoly na Jankolovej. Zabezpecme prosim zakladne veci pre bezpecnost ludi co vam platia dane a pre ich deti ktore denne vystavujete svojou lahostajnostou zivotne nebezpecnym situaciam !!! Vid komunikacia s miestnym uradom v prilohe, rok, co rok len sluby.
14. jún 2019

Miro

V tomto podnete https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/43285/zriadenie-priechodu-pre-chodcov
pisu, ze ten podnet od "Palo"
je "zaradený do registra podnetov od r. 2013, pod poradovým číslom 129."

Uzasne..
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený podnet sme zaradili do registra podnetov na komplexné prebudovanie tak, aby existujúci chodník z Ovsištského námestia pokračoval v jednej úrovni na druhú stranu a existujúce komunikácie ku garážam by boli „pojazdnými chodníkmi“, nie ako je to teraz. Pretože tak by priechod pre chodcov ústil do komunikácie, a to nie je akceptovateľné.
A navyše, navrhovať priechod pre chodcov len preto, že sú tu odstavené vozidlá v rozpore so zákonom nie je správne – treba tu stavebné úpravy.



MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania