Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

detto prípady ako ostatné vraky, všetky sú odstavené za sebou pred vchodom do reštaurácie Sen garden.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň, dané vozidlo sa momentálne na parkovisku pri sengarden nenachádza.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania