Alžbetínska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Nebezpečná diera na šachtovom poklope.

13. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preposielame oddeleniu dopravy, ktoré požiada vlastníka o nápravu. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
15. jún 2019

Xxx

To je tam uz 3 roky a kazdym dnom sa to zhorsuje..
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výmena poškodeného poklopu bola objednaná.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
26. júl 2019

Dana Kadlicová

Pri prechode Alžbetínskou ulicou sa už dlhšiu dobu vyhýbam tomuto kanálu. Čaká sa, až sa tam niekto prepadne, alebo sa majiteľ spolieha na to, že tento chodník nie je taký frekventovaný?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania