Podháj-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ján Baník 19. júna 2019

Dobrý deň, bolo by možné osadiť do križovatky nejaké teleso, ktoré by zabezpečovalo, aby odbočovací pruh slúžil len na odbočenie a pripájací pruh len na pripojenie? Bežne tade obiehajú auta veľkou rýchlosťou a z odbočovacieho pruhu pokračujú ďalej rovno a vznikajú tam kolízne situácie.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Zo sekcie dopravy sme dostali informáciu, že v súčasnom stave je osadenie akéhokoľvek dopravného zariadenia problematické, keďže naň nie je na danej križovatke dostatok priestoru. Pri najbližšej zmene organizácie dopravy v tomto území sa však problémom budú zaoberať. Blížiaca sa takáto zmena bude napríklad napojenie novej cyklotrasy z Dúbravky do Lamača na Ulicu Podháj.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.