Tomášikova-značka na ceste -chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
m m 22. júna 2019

dobry večer rad by som upozornil na odpadnuty stlpik zo značkou prechod pre chodcov a zakaz prejazdu, na rohu tomašikovej ul vjazd ku pošte tomašikova hlavna pošta pri železničnej stanici nove mesto bratislava 3. Je to už mesiac na zemi auta čo tam stojavne stoja na chodniku ju zrazili dole.Mohli by ste tam osadit koliky aby tam auta nestali v tesnej blizkosti prechodu a značky prechod zavadzaji vo vyhlade ,kde chodia aj autobusy č 50 a často parkuju navštevnici pošty cez celi chodnik .Pri tej pošte je to hrozne parkovanie obsadzuju chodnik smer k stanici.Neviete to tam roky urobit pre chodcov aby tam tie auta nestali na chodniku .

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. september 2019

Bohuš

Značka je vymenená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania