Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 26. júna 2019

Dobrý deň,
Na Hraničnej ulici na parkovisku pri sen garden reštaurácii sa nachádza odstavené vozidlo bez STK vyfucane pneu. Prosím o vylepenie výzvy a následne odstránenie.
Ďakujem

12. júl 2019

Ružinov - Prievoz

Na vozidle už je vylepená výzva od magistrátu.
19. júl 2019

Michal

Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

19. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedenom vozidle bola 10.7.2019 vylepená výzva držiteľovi na odstránenie v lehote 60 dní. Držiteľ má teda čas do 10.9.2019.
S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo bolo z miesta odtiahnuté. Podnet je vyriešený.
Ďakujem.
23. september 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Páchateľ sa vrátil na miesto činu len sa momentálne zaparkoval z druhej strany daného parkoviska. Stále je bez platných kontrol. Prosím o preposlanie na magistrát a kedže nebolo vozidlo odstránené v čase do 10.9.2019 aby bol objednaný odťah daného vozidla.
Ďakujem
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo je v poradí na odťah zazmluvnenou spoločnosťou.

Prosíme o trpezlivosť.

Oddelenie životného prostredia
Hlavné mesto SR Bratislava
28. november 2019

Michal

Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

tento auto vrak, má síce platnú STK, avšak jazdiť nebude. niekoľko týždňov bez pohybu, porozbíjané sklá, bočné predné. odtiahnuť asi legálne nepôjde, avšak nahlasujem. alebo existuje nejaká cesta legálna ako takýto prípad riešiť?
16. január 2020

Michal

Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

fotené v júli prvý krát, nič sa od vtedy nestalo, nikto to nerieši. odvtedy celé predné sklo rozbité, črepy okolo, vykradnuté čo sa dá. ak nepríde výzva k odtiahnutiu, budem nahlasovať ako trestný čin krádeže na policii.
16. január 2020

Ružinov - Prievoz

Michal, na vozidle už výzva bola aj už vypršala. Žiaľ momentálne zazmluvnené spoločnosť nemá kapacitu na odstavnom parkovisku z dôvodu nečinnosti spomalenosti okresného úradu. Odtahy by sa mali rozbehnúť v priebehu 2-3 týždňov. Začiatkom tohoto týždňa som o stave daného vraku informoval magistrát.
22. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo je odstránené podnet vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania