Blagoevova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Daniela Blaháková 27. júna 2019

Chcela by som vedieť, komu patrí územie na začiatku Blagoevovej ulice, konkrétne priestor schodov a pod schodmi k Tescu a k herni a v tesnej blízkosti aj trávnatá plocha. Toto miesto nemá pána? Nikto ho neupratuje?

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.



MÚ BA - Petržalka
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Požiadavku na čistenie verejného priestranstva – Blagoevova sme odstúpili Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb, ktorý tieto služby pre Petržalskú samosprávu zabezpečuje.
V dohľadnej dobe by mal byť predmetný priestor vyčistený.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
okolie Tesca Express na Blagoevovej bolo vyčistené prostedníctvom MP VPS.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania