Hodžovo námestie-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
David Raška 01. júla 2019

Zastavávka MHD Hodžovo námestie je dlhodobo nedostatočne udržiavaná. Kopia sa tu odpadky, ktoré vypadávajú z prepchatého a rozbitého koša. Odpadky sú rozfúkané vsmade naokolo. Takéto pristredie je nehodné kultúrneho človeka. Prosím o zvýsmenie frekvencie upratovania.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o zlej situácii s košmi vieme a reagujeme na ňu. Minulý týždeň prišlo k zmene dodávateľa a nový dodávateľ situáciu evidentne podcenil. Odstraňovať situáciu momentálne pomáhajú aj havarijné čaty, ktoré sme nasadili. Ak sa to radikálne nezlepší v najbližších dňoch, uplatníme všetky zmluvné mechanizmy, ktoré máme, vrátane uloženia pokuty prípadne odstúpenia od zmluvy.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2019

Jerome

takáto odpoveď bola v júni, treba konať, nečakať, celé mesto je jedno smetisko, slušné slovo: HANBA
29. marec 2020

Martin Uváček

Akurát som bol svedkom ako bola zastavka vyzametaná. Koš preplnený nebol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania