Námestie hraničiarov - suchý strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania