Poškodený mostík na Partizánskej lúke

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

Areál Partizánska lúka - poškodené zábradlie.

16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodený mostík na Partizánskej lúke sme opravili a plánujeme ho aj komplexne ošetriť novým náterom.

Ďakujeme, že ste nás upozornili na daný stav.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania