Sad Janka Kráľa - odstránenie kmeňa zvaleného stromu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
hedviga 17. júla 2019

Šlendriánstvo typické pre Slovensko... Niekomu bolo zaťažko odstrániť zbytky zvaleného stromu a terén upraviť. Nebezpečne zavadzia na chodníku.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Problematika zasahujúceho zvyšku pňa bola odstúpená na priame vybavenie údržbe parku.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania