Lotyšská-neporiadok a odpadky-porozhadzovane pouzite striekacky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Zaslané samospráve
meno
Matus Druska 17. júla 2019

Porozhadzovane pouzite striekacky z odhalenou ihlou, pripadne nespravne uzavrete (vid. foto), striekacky sa nachadzaju v okoli laviciek,budovy polikliniky, v priestoroch medzi panelakmi (ako su umiestnene smetne kose) volne pohodene v trave (2-3m od detskeho ihriska pripadne aj v detskom ihrisku), poprosim o posilnenie hliadok mestskej alebo statnej policie (alebo SBS) a odstranenie striekaciek firmou urcenou na likvidaciu tohto druhu odpadu, kedze sa jedna o biologicky odpad a ten nemoze ist do normalneho odpadu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania