Značka schovaná za stromom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. februára 2014

Dobrý deň,

na ulici Námestie 1. mája je pred Kollárovým námestím schovaná za stromom dopravná značka. Chcem vás poprosiť o premiestnenie značky, lebo ju vôbec nie je vidieť a vodiči jazdiaci v pravom pruhu nevedia, že sa pred nimi začne bus pruh.

Ďakujem

25. apríl 2014

Vlado

Znacka je stale schovana za stromom
10. február 2017

Dušan Palčák

Schovaná značka

Bolo by ju mozne presunut tak, aby ju vodici videli?
10. február 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol 10. februára 2017 opätovne zaslaný Magistrátu.

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania