Nefunkčné osvetlenie na Ul. Ľ. Fullu 1-7

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Na Ulici Ľudovíta Fullu, v úseku od začiatku Majerníkovej ulice, po číslo vchodu 7, je nefunkčné verejné osvetlenie od 31. júla.

13. august 2019

Ondrej

Od dnes, 13.8.2019 osvetlenie už funguje. Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania