Kadnárova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Monika 06. augusta 2019

Uz viac ako 9 mesiacov je na uvedenom mieste odstavene vozidlo bez platnej TK a EK a zabera parkovacie miesto.

06. august 2019

Miro

Tento problém som na tejto stránke riešili už viac krát. Pred 10 dnami tam magistrát vylepil papier- výzvu na odstránenie vraku. Zrazu sa tam objavil majiteľ a strhol ho. Som ho osobne upozornil nech to dá preč. Odpovede bola ked to predá. OD Januára 2019 platí nový zákon o odpadoch. Mesto môže vrak odtiahnuť aj bez vedomia majiteľa. Tak nech už konečné koná.

Miro.
06. august 2019

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

nakoľko sa jedná o duplicitu s už nahláseným podnetom:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/65195/kadnarova-dlhodobo-odstavene-vozidla-vozidlo-s-ecv-bez-platnej-tk-a-ek
tento podnet uzavrieme.

Prosím v vyššie uvedenom odkaze si zaškrtnite možnosť sledovať podnet, aby ste boli informovaní o priebehu jeho riešenia.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača

Diskusia

Z dôvodu opakovaného porušenia pravidiel bola diskusia k tomuto podnetu uzatvorená.