Fedinova - chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. augusta 2019

Nerozumiem, prečo na tomto mieste stále nie je vyznačený prechod pre chodcov? Veď je to miesto, kadiaľ chodia ľudia do zdravotného strediska a rodičia s deťmi do materských škôl a na ihrisko.

07. august 2019

Anonymný užívateľ

Pritom na hromadu informatívnych značiek IP 13a pri každom parkovacom výklenku sa financie a kapacity našli.
15. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

O doriešení Vás budeme informovať.
18. september 2019

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa - 18.9.2019 - žiadne riešenie :-(
18. september 2019

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa - 18.9.2019 - žiadne riešenie :-(
08. november 2019

Anonymný užívateľ

Ani dnes nie je vidieť žiadne riešenie. :-(
A od MÚ Petržalka žiadna odpoveď.
Zato modrej farby na parkoviská majú dosť.
Pre chodcov by sa trochu bielej nenašlo?
22. november 2019

Anonymný užívateľ

Citujem článok s Pravdy:
,,K 18. novembru bolo v Petržalke vyznačených 61 parkovísk a viac ako 5¤000 parkovacích miest."
Preto sa pýtam, prečo ste nevyznačili prechod pre chodcov na Fedinovej ulici?
Žeby už neboli kapacity?
26. december 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. január 2020

Anonymný užívateľ

Odpoveď samosprávy zo dňa 15. augusta 2019:
"Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
O doriešení Vás budeme informovať."

Dnes je 28. januára 2020 a odpoveď žiadna.
A takto to uvedenom mieste vyzeralo dnes.
09. jún 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania