Dostojevského rad-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Odlomené tienenie na semafore pre chodcov na križovatke Dostojevského rad a Bezručova ulica.

13. august 2019

Michal Kmeť

vyriešené..
19. september 2019

Martin U

Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania