Obrátená značka pred Nám. sv. Františka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Znacka priechod pre chodcov pri miestnom urade, nevyzaduje dalsi komentar...

Zvrzat sa pri dopravnom znaceni na Karloveskej uz podarilo kadeco, ale toto uz vyzaduje vyraznu davku "mne je to jedno" pristupu.

14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. august 2019

Roman Mihalik

To je výstražná značka pre chodcov, ktorá ich upozorňuje, že ak pôjdu po pravej strane prechodu (ako vyžaduje zákon), tak padnú dolu hlavou do nezabezpečenej stavebnej jamy, ktorá má byť podľa predpisov oplotená plotom o výške min. 1.8m. Šikovné!
16. august 2019

Adam Muller

moze sa uzavriet
19. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značka bola otočená do správneho smeru.

S pozdravom

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania