Vrakunská cesta-Dopravné značenie-overenie značky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Hana 17. októbra 2019

Dobrý deň. Prosím o vyjadrenie kompetentných k prekážke na ceste ( žlto-čierna farba) pri zjazde z hlavnej cesty z Ráztočnej ulice k železničnej zastávke Bratislava -Vrakuňa.
Za červenou dodávkou je už roky značka zákaz vjazdu s upozornením o odtiahnutí vozidla. Bola osadená na základe rozhodnutia dopravného inšpektorátu? Vyzerá, akoby si ju niekto vyrobil svojpomocne.

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zasielame podnet na Magistrát hl.mesta SR, ktorý je správcom danej ceste. Pekný deň
Kto? Magistrat hl. mesta SR

Mgr.Henrieta Dvorská
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. október 2019

Hana

Dobrý deň.
Prosím o informáciu ako dopadlo preverenie môjho podnetu.

S pozdravom
Hana
17. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Hana,
otázku posielam na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
04. február 2020

Hana

Dobrý deň.
Po dlhšom čase znovu prosím magistrát hl. mesta o informáciu, ako dopadlo preverenie môjho podnetu.

S pozdravom
Hana
04. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Hana,
komentár preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania