Roľnícka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Viackrát poslané Siemens, ale lampa stále nesvieti. stožiar 106/09

19. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Preposielam Siemensu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
04. október 2019

Branislav Nopp

určite nechať otvorený, toto sa musí vyriešiť
04. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Nopp,
poslala som podnet opätovne Siemensu, ale status nechám na neriešený, keďže doteraz nereagovali. Je to systémové nastavenie a status sa automaticky mení po 14 dni.

Ak Siemens zareaguje, zmením ho na v riešení.

Ďakujem za pochopenie

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
07. október 2019

Branislav Nopp

Budem im volat, kedze zrejme na tieto podnety nereaguju...dakujem
15. október 2019

Branislav Nopp

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania