Roľnícka-oplotenie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den
Bolo by dobre potiahnut plot pri ceste dalej ako konci dnes, idealne az k priechodu pre chodcov (okrem vyjazdov), chodnik je uzky, premavka velka, krok vedla a clovek moze lahko skoncit na ceste, najma dieta.

11. október 2019

Tomáš

Áno, na blízku je škola a škôlka
26. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. november 2019

Martin

Chýbajúce oplotenie? To znamená, že tam bolo a zrazu zmizlo? NIE - tento výdobytok sa volá cestné zábradlie. Hádam nechcete povedať, že chcete vo veľkom ozábradliť polku chodníkov susediacich s cestou. Alebo tam treba naozaj pletivo? Lebo škôlkári cez takéto zábradlie prepadnú. Ten chodník sa zužuje a má možno meter. Tam kde je stĺp ešte menej. Zábradle sa musí osadiť aspoň 10-15cm od kraja vozovky do chodníka. To si naozaj myslíte že niekto s kočíkom pôjde po ceste, lebo sa nevojde na chodník medzi zábradlie alebo sa tam ľudia budú vyhýbať bokom v dĺžke 100m? Prípadne sa potom chodník zjednosmerní? Nežartujte prosím vás.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.