Vyčistenie upchatých kanálov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Martin Bak, 30. decembra 2017

Dobrý deň
Na Jačmennej v križovatke s Roľníckou, na Rybničnej pri kaplnke sú dlhodobo upchaté kanály, voda neodteká, tvoria sa mláky
Hlavne na úseku Rybničnej od kaplnky po zastávku Osloboditeľská na strane chodníka pravidelne stojí voda aj po malom daždi, je problém tade pešo prejsť bez toho aby človeka ostriekalo prechádzajúce auto, je tam jediný kanál a aj ten je upchatý. Tento úsek by potreboval viac a funkčných kanálov.
S pozdravom

03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom


Mária Horváthová
sekretariát starostu
07. január 2018

cestár

Martin, ste spojný s touto odpoveďou? Či, už za to zodpovedá veľký bojovník za Bratislavu, Ivo, alebo Váš starosta, to je jedno. Výsledok nečinnosti samosprávy je jasný, výhovorky, výhovorky. Prečo by sme mi, občania mali upozornovať na veci, ktoré by mali byť pre samosprávu a jej činnosť automatické? Pýtam sa, načo platíme úžernícke dane? Aby sme ich pozorňovali?Na to ich nepotrebujeme. Tak, ako sa chová samospráve k nám občanom , chovajme sa aj mi k samospráve, neplatme dane, aby nemali na výplty, možno sa preberú, politickí amatéri.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.