M. Schneidera Trnavského-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Poškodený obrubník, ľudia môžu za kopnúť pri nastupovanie do vozidla MHD autobusou.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
18. február 2020

Jozef

Podnet bol vyriešený. Obrubník bol opravený.
21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

obrubníky na zastávke MHD „Damborského“ v smere na CMO sme opravili koncom roka 2019 a správca komunikácie opravu skontroloval.
V 8. týždni 2020 správca vykoná opätovnú kontrolu obrubníkov na zastávke MHD a v prípade opätovného poškodenia zabezpečí nápravu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania