Telocvičná-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Znacka Daj predbost v jazde na krizovatke Telocvicna a Mierova. vyblednuta

17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme dopravnú značku na opravu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
01. november 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Značka je už vymenená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.